Naujienlaiškis

LT Identity e-shop

Sparnuotas žaltys

Baltų mitologijoje minimas kaip materialines gėrybes nešanti būtybė. Tačiau jis ir nevaldomos gamtos stichijos, dinamiškos jėgos, kurią reikia tramdyti, simbolis. Nusistovėjusios tvarkos ardymas drauge reiškia ir apsivalymą prieš naują gamtos ciklą.

 

 

 

 

Mėnulio ženklas

Dvi simbolyje susikertančios figūros simbolizuoja vaisingumą, jų linijos siekia susijungti. Šis troškimas vaizduoja pasąmoninę intuiciją, nakties tamsą. Menamas linijų susijungimas ženkle suponuoja amžinąjį gamtos ciklą.

 

 

 

 

Trys devynetai

Devyni kvadratai, išsidėstę po tris, suformuoja save replikuojantį tinklą. Jame, virtusiame simboliu, judėjimas vyksta apskritimu, o visumą patirti galima tik grįžus į pradžios tašką. Devyni – tai dinamika, judesys.

 

 

 

 

Laimos pėdutės

Eglutė yra baltų deivės Laimos, likimo lėmėjos, simbolis. Tolygus Laimos pėdučių ritmas žymi laiko raštą, subalansuoto gyvenimo tėkmę.

 

 

 

 

Žalčio ženklas

Gyvybę, energiją, nemirtingumą simbolizuojantis žaltys, tikima, suteikia stiprybę. Jis įprasmina seksualinę energiją, gyvybiškus jos ciklus. Simbolio grafika kompleksiška, o į skirtingas puses žiūrinčios jėgos viena kitą papildo. Tai gali būti vyro ir moters sąjunga ar žiemos ir vasaros, jauno ir dylančio mėnulio priešprieša.

 

 

 

 

Drabužiai yra multifunkciniai + pasakojantys savo istoriją. Visada laikomės nuomonės, kad produktui būtina suteikti jo asmeninę istoriją – šią funkciją konkrečiu atveju atlieka ženklai. Pirkdamas drabužį ir gaudamas ženklo aiškinimą žmogus jau nebegali ignoruoti tos informacijos, o dažnai, tai ir yra vieno ar kito daikto pasirinkimo priežastimi (su kokio ženklo savybėm norim save sieti).

Įdomus akcentas – šilkografiniuose printuose pridedam fotoliuminescencinių dalelių – esant šviesos šaltiniui kaupiamą šviesą, printas išspinduliuoja šviesai dingus. Taip suteikiam šiek tiek mistikos, kuri mums siejasi su baltais ir tais giliais laikais.