Naujienlaiškis

LT Identity e-shop
1BALTAI_Mados_Infekcija2BALTAI_Mados_Infekcija3BALTAI_Mados_Infekcija4BALTAI_Mados_Infekcija5BALTAI_Mados_Infekcija6BALTAI_Mados_Infekcija7BALTAI_Mados_Infekcija8BALTAI_Mados_Infekcija9BALTAI_Mados_Infekcija10BALTAI_Mados_Infekcija11BALTAI_Mados_Infekcija12BALTAI_Mados_Infekcija13BALTAI_Mados_Infekcija14BALTAI_Mados_Infekcija15BALTAI_Mados_Infekcija16BALTAI_Mados_Infekcija17BALTAI_Mados_Infekcija18BALTAI_Mados_Infekcija19BALTAI_Mados_Infekcija20BALTAI_Mados_Infekcija

BALTAI 2011

Mintis
Gamtos traukos ir asmenybės šaknų ieškoma urbanistinėje XXI a. erdvėje. Keliamas klausimas –  yra šiuolaikinis baltas, naujausias technologijas naudojantis natūralumo paieškoms komunikaciniame chaose?
Kolekcijoje naujomis formomis pristatyti senovės baltų ženklai: Sparnuotas žaltys, trys devynetai, Laimos pėdutės, mėnulio ženklas, žalčio ženklas.

Medžiagos
Viskozė, trikotažas, linas, medvilnė, lietpaltinis audinys.

Rezultatai
Funkcionalūs pilkų tonų ar juodi marškinėliai, apsiaustai, džemperiai, universalūs krepšiai. Kolekcija pristatyta Vilniaus turizmo informacijos centre, čia dvi savaites visą parą vyko virtuali „Baltų“ paroda, kurioje apranga pristatyta pasitelkus videoklipą ir projektorių, o iš gatvės pusės, vitrinoje – didelį televizorių ir specialiai parodai sukurtą aksesuarų stendą.

Kūrybinė grupė
Ieva Ševiakovaitė – mados dizainerė
Jolanta Rimkutė – mados dizainerė
Edvardas Kavarskas – grafikos dizaineris
Denis Bondar – architektas
Eglė Skuodaitė – daiktų dizainerė
Rudolfas Levulis – medijos menininkas
Paulius Mazūras – medijos menininkas

Muzika
Brokenchord – Run to the light (Black Acre Records)

Skaityti plačiau apie BALTŲ ženklus