Naujienlaiškis

LT Identity e-shop
6Baltic Fashion Award12Baltic Fashion Award1Baltic Fashion Award2Baltic Fashion Award3Baltic Fashion Award4Baltic Fashion Award7Baltic Fashion Award8Baltic Fashion Award9Baltic Fashion Award11Baltic Fashion Award10Baltic Fashion Award

Baltic Fashion Award 2012

Kūrybinio susivienijimo „Studija LT“ pristatoma tautinė estetika įvertinta svetur – balandžio 20-21 d. vykusiame 11-ojo mados konkurso „Baltic Fashion Award“ finale kolekcija „Baltai“ užėmė antrąją vietą. Tarptautiniai apdovanojimai tradiciškai vyko Vokietijai priklausančioje Uznamo saloje, su Baltijos jūra besiribojančių valstybių mados kūrėjus vertino akademikų ir praktikuojančių profesionalų komisija.

„Tikiu, kad kompetentinga konkurso žiuri rėmėsi funkcionalumo, originalumo, naujos dizaino filosofijos paieškų kriterijais“, – „Baltų“ sėkmę tarptautiniame konkurse komentuoja viena „Studijos LT“ vadovių Jolanta Rimkutė. Anot dizainerės, komandai buvo svarbu ir įdomu, kaip lietuvišką estetinę filosofiją priims tarptautinė publika ir mados profesionalai, o kolekcija sulaukė ne tik komisijos narių, bet ir „Baltic Fashion Award“ organizatorių, dalyvių, žiūrovų susidomėjimo ir komplimentų.

Antroji vieta „Baltic Fashion Award“ – pirmasis po ilgos pertraukos J. Rimkutės ir I. Ševiakovaitės tandemo bandymas sudalyvauti tarptautiniame konkurse. Kaip pabrėžia „Studija LT“ įkūrėjos, šis apdovanojimas yra bendras vis augančios kūrybinės komandos, kurią sudaro ir grafikos dizaineris Edvardas Kavarskas, jaunosios mados kūrėjos Dovilė Cibulskaitė ir Anna Romanova, rezultatas.