Naujienlaiškis

LT Identity e-shop
LT_identity_seimai_500pxLT_identity_seimai_2_500px

LT identity visai šeimai 2012

Įkvėpimo bei pagrindimo savo idėjoms kūrybinė komanda šįkart ieškojo Žemaitijos kultūriniame pavelde. Kraštui būdingus horizontalius dryžius ir sodrias spalvas „Studijos LT“ dirbtuvėse papildė ir tautinius simbolius interpretuojantys bei savo specifika senovinius medžio raižinius primenantys grafiniai elementai, kurių autorius – nuolatinis „LT identity“ bendradarbis dizaineris Edvardas Kavarskas.

Kūrybiniai sprendimai patvirtinti bendradarbiaujant su Lietuvos liaudies kultūros centru. . Ateityje „LT identity“ planuojama organiškai įtraukti į šio centro organizuojamus renginius ir projektus, o kūrybiniai bendradarbiai žada ir toliau mintis ir sprendimus turtinti kultūriniu mūsų šalies palikimu.

Vientisumo ir tikrumo visai šeimai skirtai „LT identity“ kolekcijai suteikė ir ją pristatanti fotosesija. „Nenorėjome naujosios kolekcijos herojų šeimos sudėlioti iš modelių katalogo, todėl pasitelkėme draugų, pažįstamų ir internautų pajėgas bei džiaugiamės atradę tikrą, gausią, net tris vaikus auginančią lietuvišką šeimą, mielai tapusią „LT identity“ dalimi“, –  apie parengiamuosius darbus pasakoja dizainerė Jolanta Rimkutė.

Tai pirmas kartas, kuomet vienoje „LT identity“ kolekcijoje telpa ir suaugusiems, ir vaikams skirti rūbai bei aksesuarai. Iš specialiai šiam projektui Lietuvoje numegzto trikotažo bei lino pasiūtos suknelės mamoms ir dukroms, marškinėliai tėčiams ir sūnums, nešyklės ir šliaužtinukai kūdikiams, šalikėliai, kepurės.

Nuotraukos
Stasys Mačiulskis