Naujienlaiškis

LT Identity e-shop
LT_identity_Monton_marskineliai_1LT_identity_Monton_marskineliai_2LT_identity_Monton_marskineliai_07_04LT_identity_Monton_marskineliai_4LT_identity_Monton_printas_1LT_identity_Monton_printas_2LT_identity_Monton_printai_07_01LT_identity_Monton_printas_41LT Identity + Monton 20112LT Identity + Monton 20113LT Identity + Monton 20114LT Identity + Monton 20115LT Identity + Monton 20116LT Identity + Monton 2011

Monton + LT identity 2011

Krepšinio šventei besiruošiantiems sirgaliams sukūrėme ir į „Monton“ parduotuves pristatėme išskirtinę riboto tiražo sportinių drabužių kolekciją. Joje – 6 ryškiaspalvių marškinėlių modeliai (3 iš jų vaikinams, 3 merginoms), stilingos trikotažinės kepurėlės ir patogios džinsinės rankinės. Šios kolekcijos daiktų galima įsigyti tik parduotuvėse „Monton“!

Vyraujantis šios kolekcijos bruožas – įkvepiantis tautiškumas.
Savo kūrybiniais projektais norime pasakyti: džiaukis ir didžiuokis, kad esi lietuvis. Būtent tokią žinutę ir transliuoja „Monton“ parduotuvių tinklui sukurti sirgalių atributai. Juos kūrėme drąsiai asmenybei, kuriai negėda pripažinti, jog yra už savo šalį sergantis lietuvis .

Sirgaliams skirti drabužiai, pasiūti iš kokybiškos medvilnės, subtiliai dekoruoti tautine simbolika, pavyzdžiui, vyčiais ir Gedimino stulpais, naudojamos Lietuvos vėliavoje esančios spalvos.

Kūrybinė grupė
Ieva Ševiakovaitė – mados dizainerė
Jolanta Rimkutė – mados dizainerė
Edvardas Kavarskas – grafikos dizaineris
Lina Sasnauskaitė – grafikos dizainerė
Darija S. Hauge – grafikos dizainerė